Avril Lavigne se rozvádí s Deryckem Whibleyem

28. září 2009 v 15:12 | Uďa |  AvRiL LaViGnE
Avril Lavigne se rozvádí s Deryckem Whibleyem
Zpěvačka Avril Lavigne (24) údajně ukončuje manželství se svým manželem a též hudebníkem Deryckem Whibleyem (29). New York Daily News prohlásil, že jejich manželství má velké problémy, zvláště po tom, co nebyli v poslední době spatřeni pohromadě. Kromě toho strávila zpěvačka jeden z víkendů od Derycka odděleně." Chtěla se od Derycka dostat pryč a mít víkend pro sebe," uvedl zdroj z jejího okolí. 22.srpna byla Avril spatřena na pařbě v Southampton. Dále zdroj tvrdí, že navštívila tvrdou párty v celebritami oblíbené restuaraci Georgica, a to s velkým počtem mužských obdivovatelů.
Avril se prý obávala, že až párty začne, zda ji nevyfotí nějaký paparazzi. "Neustále běhala za fotografy a žádala po nich, aby jí ukázali fotografie, které pořídili." I přesto, že si své soukromí skoro pětadvacetiletá zpěvačka střeží, další víkend byla zase v jiném Hamptons, kde protančila celou noc.
Avril Lavigne a Deryck Whibley uzavřeli sňatek 15.července 2006. Ke konci roku 2008 bylo jejich manželství v troskách, to však Avril později popřela: "Dělá mě šťastnou." V březnu 2009 se údajně jejich manželství dostalo znovu do problémů poté,co se pohádali v jednom z clubů v LA. Tato informace byla však zapomenuta hned po tom, co jeden ze zdrojů řekl, že oba dva " se celou noc smáli a mazlili."

--

Avril Lavigne přiznala, že zprávy o krachu jejího manželství se zakládají na pravdě. "Skutečně se rozvádíme," uvedla čtyřiadvacetiletá Kanaďanka. S manželem Deryckem Whibleym se rozcházejí po třech letech a zůstávají nejlepšími přáteli.

Ona :
"Deryck a já jsme spolu byli šest a půl roku. Byli jsme kamarádi od mých sedmnácti let, začali¨
jsme spolu chodit, když mi bylo devatenáct, a vzali se, když mi bylo jednadvacet. Jsem vděčná za všechen ten čas, co jsme spolu prožili, a jsem vděčná za to, že zůstáváme přáteli," napsala zpěvačka na svém webu.

"Obdivuji Derycka a velmi ho respektuji. Je to nejúžasnější osobnost, kterou znám, a miluji ho celým svým srdcem. Deryck a já se rozcházíme v pozitivním naladění. Děkuji celé naší rodině, přátelům a fanouškům za podporu," dodala na svém webu Lavigne.

On :
"Posledních šest a půl roku bylo nejúžasnějším obdobím mého života. Je smutné, že to skončilo, ale Avril a já jsme pořád rodina a jdeme dál v maximálně pozitivním naladění. Naše rozhodnutí jít každý svou cestou bylo přátelskou shodou a v mém srdci bude mít ona vždy výjimečné místo a navždy bude úžasnou a okouzlující kamarádkou. Děkujeme celé naší rodině, přátelům a fanouškům za podporu," napsal zase devětadvacetiletý Whibley na svém profilu MySpace.

Co na to říkáte?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nikki Nikki | Web | 4. října 2009 v 17:00 | Reagovat

Já jsem si byla téměř jistá od začátku jejich manželství,že to skončí.lušelo ji mto spolu,ale oba jsou až příliš mladí.Snad se někdy dají zase dohromady.:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama