Duben 2009

Vaše volba....

24. dubna 2009 v 21:28 | Uďa |  SpŘáTeLeNý BlOgY
Tenhle článek věnuju Vám moje milá SBéčka.Je to článek,ve kterém se Vás chci zeptat jestli chcete být stále tím,čím jste..a tedy lidmi,kteří se před nějakou dobou stali těmi,co navštěvují můj blog,dávají sem komentáře,čtou zveřejněné články.
Tohle je Vaše volba a já nechci někoho do něčeho nutit....Stačí jen,když do komentářů napíšete:

Ano,chci být nadále tvým SBéčkem.

nebo

Ne,nechci být nadále tvým SBéčkem.

Na závěr bych Vám chtěla říct,že i když jsem se změnila,líná jsem pořád,a že mám takové vlny,kdy píšu pořád a kdy naopak nepíšu vůbec.

Co se dělo a děje?

24. dubna 2009 v 20:32 | Uďa |  NěCo JaKo dEnÍk...
Možná se najde pár jedinců,kteří sem i přesto všechno - přesto,že jsem jim za celou tu dlouhou dobu nedala na blog ani jeden jediný komentář (mým sb),že jsem takovou dobu nezveřejnila žádný článek a ani nedala vědět,co se se mnou,nebo s blogem děje - chodilo.
Vím,že můj blog patří mezi podprůměrný,že nejsem člověk,který by denně zveřejnil 50 článků....Ale i přesto,jestli je někdo,komu se tady líbí,tak Vám tímto chci říct,že se nemusíte bát,že s blogem nekončím (alespoň pro zatím).
Za poslední dobou jsem se hodně změnila....změnila jsem se já,změnilo se moje okolí....Lidi,kteří mě obklopovali dřív nahradili jiní,který jsem dřív jen stěží pozdravila.Moje osoba začla dělat věci,co pro ní dřív byly naprosto nepřístupné a nepředstavitelné.Věci,který mě nechávají v údivu.

(celý článek)